Dekret Biskupa Kieleckiego z dnia 23 marca 2020 r.
W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, mając na uwadze wskazania Stolicy Apostolskiej i Konferencji Episkopatu Polski, Biskup Kielecki Jan Piotrowski wydał Dekret, który jest obowiązujący w Diecezji Kieleckiej. […]
Czytaj dalej...