Ogłoszenia 7 stycznia 2018r.

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego

Słowo życia z Ewangelii św. Marka: „Jan Chrzciciel tak głosił: „Ja chrzciłem was wodą, On zaś chrzcić was będzie Duchem Świętym”.”
Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia i zaczynamy okrez zwykły w liturgii Kościoła.

W dniu dzisiejszym z wizytą duszpasterską odwiedzę domy w Ojcowie. Początek wizyty o godz. 14.30, od domów OPN przy DPS. Dziękuję bardzo serdecznie za możliwość spotkania się, wspólnej modlitwy i za złożone ofiary na potrzeby parafii.

– 8 I pn. w Ojcowie o 18. – za śp. Marcina Boronia;
– 9 I wt. w Ojcowie o 17. – o Boże bł., zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla mamy i dziecka oraz o dary Ducha Św. dla rodziców i rodzeństwa;
– 10 I śr. w Grodzisku o 17. – zdrowie i o Boże bł. dla córki i jej dziecka, zam. mama;
– 11 I czw. w Ojcowie o 17. – o dar zdrowia i Boże bł. dla mamy;
– 12 I pt. w Ojcowie o 18. – Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Marii i Ireneusza Zając z ok. 40 rocz. ślubu, zam. córka i syn z rodzinami;
– 13 I sb. w Ojcowie o 17. – za śp. Marcina Boronia;
– 14 I w niedzielę
– o 10. – Msza św. dziękczynna z prośbą o dalsze Boże bł. w życiu dla Małgorzaty i Kazimierza Dąbrowów z ok. 30 rocz. ślubu;
– o 12. – za śp. Mieczysława i Mariannę Domagalskich.

W tygodniku Niedziela temat numeru – Na misyjnych drogach. „Misje zawsze będą, bo nie zanosi się na to, żeby Pana Boga nie było’.
Temat Gościa Niedzielnego: Szpital przyjazny rodzicom? Co wolno rodzicom towarzyszącym dziecku przebywającemu w szpitalu?

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.