Ogłoszenia 16 stycznia 2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

Słowo życia z 1Kor12,4: „Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch; różne też są rodzaje posługiwania, ale jeden Pan”.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: – 17 I – św. Antoniego opata; – 19 I – św. Józefa Sebastiana Pelczara bpa; – 21 I – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; 23 I – Niedziela Słowa Bożego.

Zakończyłem w naszej Parafii wizytę duszpasterską.
Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim rodzinom i osobom samotnym za dar spotkania, wspólną modlitwę i za złożone ofiary na potrzeby parafii. Jeśli ktoś z Parafian, kto nie mógł mnie przyjąć, chciałby się jeszcze spotkać, to proszę o kontakt telefoniczny.

Dziękuję Stowarzyszeniu Przyjaciół Ojcowa za zorganizowanie w dniu wczorajszym w kościele w Grodzisku koncertu kolęd „Kolędogranie”. Dziękuję artystom, którzy wystąpili za koncert i muzyczną aranżację kolęd, a grał Quartet Luka Mazur.

– 17 I pn. rano o 7. w kaplicy św. Br. Alberta Msza za Parafian; – o 17. w Ojcowie – za śp. Piotra, zam. rodzice;
– 18 I wt. w Ojcowie o 18. – w int. rodziców i dziadków o Boże bł., opiekę Matki Bożej i o zdrowie;
– 19 I śr. w Ojcowie o 17. – za śp. Teresę Żuchowicz, zam. Iwona i Mariusz Duda;
– 20 I czw. w Ojcowie o 17. – w 18 rocz. ur. Jakuba, o Boże bł. i zdrowie, zam. rodzice;
– 21 I pt. w Grodzisku o 17. – w int. rodziny;
– 22 I sob. w Grodzisku o 17. – za śp. Józefa, Jana, Stanisława, Emilię, Mieczysława, Anielę, Józefa i Jana;
– 23 I w niedzielę

– o 10. – 1) w 15 rocz. ślubu Agnieszki i Mariusza oraz za ich dzieci, o Boże bł. i potrzebne łaski; 2) za poległych powstańców Powstania Styczniowego;
– o 12. – za śp. Salomeę i Ludwika Kowalików oraz Stanisławę, Jana i Zenona Rosów.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, licznych łask Bożych i zdrowia.