Ogłoszenia 19 września 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

Słowo życia z aklamacji przed Ewangelią: „Bóg wezwał nas przez Ewangelię, abyśmy dostąpili chwały Pana naszego, Jezusa Chrystusa.”

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: – 20 IX – św. Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy, męczenników; – 21 IX – święto św. Mateusza Ap. i Ewangelisty; – 23 IX – św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana.
Dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów, aby kierowali się prawdą i dobrem drugiego człowieka.

– 20 IX pn. w Ojcowie o 18. – za śp. Jadwigę i Tomasza Marcińskich;
– 21 IX wt. w Ojcowie o 18. – za śp. Józefę i Aleksandra Łuszcz, Fryderyka i Stanisława Jasion;
– 22 IX śr. w Ojcowie o 18. – za śp. Jana, Janinę i Michała Miska, Sławomira i Alicję Niepokój;
– 23 IX czw. w Ojcowie o 18. – za śp. Mirosława Misiewicza w 1 rocz. śm. i za Krystynę Misiewicz w 18 rocz. śm., zam. córka z synem;
– 24 IX pt. w Ojcowie o 18. – za śp. Stanisławę Bień, zam. rodz. Kluzów i Świdów;
– 25 IX sb. w Ojcowie o 18. – za śp. Zofię i Stanisława Morawskich;
– 26 IX  w niedzielę

– o 8. – za śp. Antoniego Słowika w 9 rocz. śm. i za zm. z rodziny;
– o 18. – za śp. Michalinę, Mariana Żurków i wnuka Szymona;
– o 12. – za śp. Piotra Tarnówkę w 10 rocz. śm.

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela są wyłożone na ławce przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, licznych łask Bożych i zdrowia.