Ogłoszenia 17 lutego 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

Słowo życia z aklamacji przed Ewangelią: „Cieszcie się i radujcie, bo wielka jest wasza nagroda w niebie”.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: – 20 II – św. Hiacynty i Franciszka Marto, dzieci fatimskich; – 21 II – św. Piotra Damiana, bpa i dra Kościoła; – 22 II – święto Katedry św. Piotra Ap.; – 23 II – św. Polikarpa, bpa i męczennika.

– 18 II pn. w Kaplicy św. Br. Alberta o 7. – za Parafian; – w Ojcowie o 18. – o szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla mamy i dziecka;;
– 19 II wt. w Ojcowie o 18 – o szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla mamy i dziecka;
– 20 II śr. w Grodzisku o 18 – o szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla mamy i dziecka;
– 21 II czw. w Ojcowie o 18 – o szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla mamy i dziecka;
– 22 II pt. w Ojcowie o 18. – o szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla mamy i dziecka;
– 23 II sob. w Grodzisku o 17 – za śp. Martę Blasińską w 1 rocz. śm., zam. mąż z dziećmi; – o 18. w Ojcowie – o Boże bł. i zdrowie dla Anny z ok. rocz. urodzin, zam. rodzina;
– 24 II w niedzielę

– o 8. – za śp. Ewę i Stanisława Madejskich, Annę i Franciszka Rudków, Annę Bieniek;
– o 10. – za śp. Ryszarda i Stanisławę Bosaków, Zdzisława Witka;
– o 12. – za śp. Władysławę Zgoda, zam. rodz. Marszałków z Wielmoży.

Tygodnik Niedziela, temat numeru: Seniorzy i juniorzy. O sztuce międzypokoleniowego bycia razem oraz o potrzebie dialogu.
W Tygodniku Gość Niedzielny: Dlaczego wart się modlić? To nie grzechy ludzi Kościoła są przyczyną laicyzacji. Ona rozstrzyga się w tobie – gdy się modlisz albo się nie modlisz.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i licznych łask Bożych.