Ogłoszenia 18 lutego 2018r.

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu

Słowo życia z 1P3, 18: „Chrystus raz jeden umarł za grzechy, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was do Boga przyprowadzić.”

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
22 II – święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 16.30 w Ojcowie. Modlitwa Gorzkich Żali w niedziele po Mszy św. o godz. 8.

– W dniach od poniedziałku do czwartku Msza św. będzie odprawiana tylko o 7. rano w kaplicy Św. Brata Alberta.
– 23 II pt. w Ojcowie o 17. – za Dobroczyńców naszej parafii;
– 24 II sob. w Ojcowie o 17. – za śp. Kazimierę i Stanisława Miodek;
– 25 II w niedzielę

– o 8. – o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Zofii z ok. 80-rocz. urodzin;
– o 10. – za śp. Dorotę Borecką w 1 rocz. śm.;
– o 12.– w 45 rocz. ślubu Mirosławy i Józefa o zdrowie i Boże bł., z podziękowaniem za otrzymane łaski.

Dziękuję dwóm rodzinom za ofiary złożone na prace przy parafii w wysokości 200 zł i 1tyś. zł.

W najnowszej Niedzieli temat numeru: Dziecko na celowniku. Polskie dzieci nie muszą trafiać do jugrndamtu – rozmowa mecenasem Stefanem Hamburą, polsko-niemieckim prawnikiem.
W najnowszym Gościu Niedzielnym temat numeru: Weź udział w Mojej męce. GN proponuje przeżycie rekolekcji wielkopostnych z o. Pio.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.