Ogłoszenia 11 września 2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

Słowo życia: „Wrócę do mojego Ojca”.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: –12 IX Najświętszego Imienia Maryji , 14 IX Podwyższenia Krzyża Świętego, 15 IX Matki Bożej Bolesnej, 17 IX św. Hildegardy z Bingen.

Przygotowujemy się do programu „Juromania 2022”, który będzie realizowany w naszej parafii w dniach 17-18 .09. W programie zwiedzanie Kaplicy w Ojcowie z przewodnikiem, a także zwiedzanie Grodziska; film o pracach archeologicznych; korzystanie z łuku; warsztaty perkusyjne; regionalne potrawy wykonane przez Koło Gospodyń ze Skały; gra terenowa związana z bł.Salomeą.

– 12 IX pn. W Ojcowie o 18. – o Boże błogosławieństwo dla córek i rodziny
– 13 IX wt. w Ojcowie o 18. – za śp. Krystynę Sołhaj -Janczykowską od koleżanek i kolegów rocznik 1953, nabożeństwo Fatimskie
– 14 IX śr. w Ojcowie o 18. – za śp. Jana Bosaka i śp. Małgorzatę
– 15 IX czw. w Ojcowie o 18. –za śp. Ryszarda Klichowskiego (r. śm.) od żony
– 16 IX pt. w o 18. w Ojcowie – o Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie w 40 rocz. ślubu dla Sabiny i Alfreda od dzieci z rodzinami
– 17 IX sb. w Ojcowie
– o 13.30 – ślub Agnieszki Jaroszek i Janusza Pięty
– o 15.30 – ślub Karoliny Kutowicz i Marcina Siudy
– o 18. – w intencji Igora w 1 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo dla niego i rodziców;
– 18 IX niedziela

– o 8. – w intencji ks.Proboszcza Stanislawa od Koła Różańcowego i Margarytek
– 10. – za zm. Sławomira Tarnówkę (13r.śm.)
– o 18. – za śp. Stanisława Siudy oraz śp. Małgorzatę
– o 12. – w intencji dzieci i ich rodzin dziękczynno -błagalna

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Gazety są wyłożone przy wyjściu.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, licznych łask Bożych i zdrowia.