Ogłoszenia 16 września 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

Słowo życia z Ew. św. Marka: Jezus zapytał swoich uczniów: „Za kogo wy Mnie uważacie? Odpowiedział Mu Piotr: „Ty jesteś Mesjasz.”

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
– 18 IX – św. Stanisława Kostki, zakonnika, święto; – 20 IX – świętych Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Hasang i Towarzyszy, męczenników; – 21 IX – święto św. Mateusza Ap. i Ew.

– 17 IX pn. o 18. w Ojcowie – za śp. Józefa w 18 rocz. śm. oraz za Jana Bąków, zam. córka Wanda z dziećmi;
– 18 IX wt. o 18. w Ojcowie – za śp. Stanisława Siudy;
– 19 IX śr. o 18. w Grodzisku – za śp. Antoniego i Katarzynę Moryś, Antoninę i Edwarda Drozdzowskich, zam. córka;
– 20 IX czw. w Ojcowie o 18. – za śp. Sławomira Tarnówkę w 9 rocz. śm.;
– 21 IX w pt. w Grodzisku o 18. – o Boże bł. i liczne łaski dla Eweliny i Jarosława w 19 rocz. ślubu;
– 22 IX w sob. w Ojcowie o 18. – za śp. Marię i Piotra Boroniów oraz za zm. z rodziny;
– 23 IX w niedzielę

– o 8. – za śp. Antoniego Słowika w 6 rocz. śm.;
– o 10. – za śp. Michalinę i Mariana Żurek oraz za ich wnuka Szymona;
– o 12. – Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Aleksandry i Piotra oraz Krzysztofa i Zofii.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny są wyłożone na ławce przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.