Ogłoszenia 24 września 2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

Słowo życia z Listu św. Pawła Ap. do Filipian: „Bracia: Niech Chrystus będzie uwielbiony w moim ciele: czy to przez życie, czy przez śmierć.”

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: – 25 IX – bł. Władysława z Gielniowa, kapłana; – 26 IX – Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Kielcach, święto; – 27 IX – św. Wincentego a Paulo, kapłana; 28 IX – św. Wacława, męczennika; – 29 IX – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; 30 IX – św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła.

– 25 IX pn. o 18. w Ojcowie – za śp. Dariusza Bołoza;
– 26 IX wt. – w Grodzisku o 18. – za śp. Józefa Miłkowskiego, zam. emerytowani nauczyciele ze Skały;
– 27 IX śr. w Grodzisku o 18. – w 1 rocz. urodzin Mikołaja o zdrowie i Boże bł., zamówili dziadkowie;
– 28 IX czw. w Ojcowie o 18. – za śp. Stanisławę Kruk w 1 rocznicę śmierci oraz za śp. Stanisławę, Stanisława Wojdałów, Antoninę i Jana Miodków, zamówiła rodzina;
– 29 IX pt. w Ojcowie o 17. – o zdrowie i Boże bł. dla Izabeli z ok. 1 rocz. urodzin, zamówili rodzice;
– 30 IX sb. w Ojcowie o 18. – za ok. rocznicy urodzin Stefani o zdrowie i Boże bł.;
– 1 X w niedzielę

– o 8. – o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Teresy z ok. imienin, zam. Koło Różańcowe;
– o 10. – za śp. Tadeusza Staronia;
– o 16. – w int. Parafian.;
– o 12. – o Boże bł. i potrzebne łaski dla Aleksandry i Piotra w 1 rocz. ślubu oraz dla Ani w 1 rocz. chrztu św.

W miesiącu październiku Msza św. wieczorna w Ojcowie będzie odprawiana o godz. 16.
natomiast, od listopada do kwietnia nie będzie odprawiana wieczorna Msza św. w niedziele.

W imieniu księdza proboszcza dziękuję za ofiary złożone na prace w Ojcowie i w Grodzisku.
Bóg zapłać.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny są wyłożone na ławce przy wyjściu z kościółka.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.