Ogłoszenia 16 lipca 2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

Słowo życia z aklamacji przed Ewangelią: „Ziarnem jest słowo Boże, a siewcą jest Chrystus, każdy, kto Go znajdzie, będzie żył na wieki.”

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:  – 20VII – św. Czesława, prezbitera; – 22VII – św. Marii Magdaleny.

– 17VII pn. w Kaplicy św. Br. Alberta o 7. – za Parafian;
– w Ojcowie o 18.  – w 25 rocz. ślubu Cecylii i Stanisława, o zdrowie i potrzebne łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym;
– 18VII wt. – w Ojcowie o 18. – za śp. Piotra Katarzyńskiego w rocz. śm.;
– 19VII śr. w Grodzisku o 18. – za śp. Wojciecha i Tadeusza Sołtysików;
– 20VII czw. w Grodzisku o 18. – o zdrowie i liczne łaski dla Renaty i Andrzeja w 32 rocz. ślubu;
– 21VII pt. w Ojcowie o 18. – za śp. Janinę Niewiara;
– 22VII w sb. w Ojcowie
– o 15. – ślub Anny Mirek i Pawła Wąsikowskiego;
– o 18. – w 50-tą rocz. ślubu Cecylii i Józefa;
– 23VII w niedzielę
– o 8. – za śp. Bolesława Grzywnowicza;
– o 10. – za śp. Walentego i Jadwigę Gumulów;
– o 18. – za śp. Władysławę i Jana Srebnickich;
– o 12.  – o zdrowie i liczne łaski dla Elżbiety i Stanisława w 30 rocz. ślubu, zam. synowie.

Trwają prace remontowe związane z wymianą poszycia dachu Kaplicy „Na Wodzie” oraz renowacyjne przy Ogrójcu w Grodzisku. Proszę o modlitwę w tej intencji oraz dziękuję za wszelką pomoc finansową na ten cel.

W najnowszej Niedzieli: – Temat numeru: Prezydent Trump świadczy o Polsce – Treść przemówienia wygłoszonego w Warszawie.
W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego temat numeru – Wołanie na puszczy – spór o Puszczę Białowieską.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa.