Ogłoszenia 6 października 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

Słowo życia z aklamacji przed dzisiejszą Ewangelią:„Słowo Pana trwa na wieki. Właśnie to słowo ogłoszono wam jako Dobrą Nowinę”.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: – 7 X – NMP Różańcowej; – 9 X – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

– 30 IX pn. w Ojcowie o 18. – za śp. zmarłych Członków Koła Różańcowego;
– 8 X wt. w Ojcowie o 18. – za śp. Michalinę Staroń;
– 9 X śr. w Grodzisku o 18. – za śp. Romana Wilka, zam. rodz. Wawrów z dziećmi;
– 10 X czw. w Ojcowie o 17. – za śp. Franciszka, Balbinę i Józefa Katarzyńskich;
– 11 X pt. w Ojcowie o 18. – za śp. Wacława Morawskiego;
– 12 X sb.
– o 15.00 w Ojcowie ślub – Klaudii Krzykawskiej i Artura Kopeć;
– o 17.30 w Grodzisku – Nabożeństwo Fatimskie i Msza św. za śp. Wojciecha Karlika;
– 13 X niedziela

– o 8. – o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla ks. Stanisława, zam. Margaretki;
– o 10 – za śp. Jadwigę Szafran;
– o 16. – o Boże bł. i potrzebne łaski dla Marii i Józefa Trzcionka w 40 rocz. ślubu;
– o 12. – za śp. Piotra Tarnówkę w 9 rocz. śm. Chrzest Klary Dudzińskiej.

Zachęcam, abyśmy w październiku w naszych kościołach lub w kręgu rodzinnym modlili się na różańcu.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej
Tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny są wyłożone na ławce przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i zdrowia.